№ 1695 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

22.06.2023 4799

№ 1695 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до переліку  земельних ділянок, які підлягають  продажу на конкурентних засадах  (на земельних торгах у формі  електронного аукціону) та про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 22.06.2023 року № 1695

Про включення до переліку
земельних ділянок,
які підлягають
продажу на конкурентних засадах
(на земельних торгах у формі
електронного аукціону) та про надання
дозволу на виготовлення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки.  

Розглянувши заяву ТзОВ «Сапсан» (Р. Уневич), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 64 від 09.06.2023р.), керуючись ч. 2 ст. 124, ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада в и р і ш и л а:

1. Включити до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону), наступну земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 0,1356 га на вул. Дрогобицькій,              м. Стебник (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, з метою підготовки лотів до продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
3. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити фінансування підготовки лоту для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту