№ 1696 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови площею 90 кв.м., що розташована: Львівська область, Дрогобицький район, м. Стебник, вулиця Пантелеймона Куліша та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)”

22.06.2023 4791

№ 1696 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови площею  90 кв.м., що розташована: Львівська область, Дрогобицький район, м. Стебник, вулиця Пантелеймона Куліша та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 22.06.2023 року № 1696

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
для будівництва та обслуговування
інших будівель громадської забудови площею
90 кв.м., що розташована: Львівська область,
Дрогобицький район, м. Стебник,
вулиця Пантелеймона Куліша та надання дозволу
на проведення експертної грошової оцінки
земельної ділянки, що підлягає продажу
на конкурентних засадах (на земельних
торгах у формі електронного аукціону).  

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, розробленого ФОП Андрейком В.В., що розташована за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Пантелеймона Куліша, кадастровий номер земельної ділянки: 4610670500:01:005:0140, з метою підготовки до проведення земельних торгів з продажу вищезазначеної земельної ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі електронного аукціону, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин  (протокол № 64 від 09.06.2023р.), керуючись статтями 12, 127, 128, 134 – 138 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, площею 90 кв.м., кадастровий номер земельної ділянки: 4610670500:01:005:0140, що розташована за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Пантелеймона Куліша.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради вчинити необхідні юридичні дії щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку площею 90 кв.м., що розташована за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Пантелеймона Куліша, кадастровий номер земельної ділянки: 4610670500:01:005:0140; цільове призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за Дрогобицькою міською радою Львівської області.
3. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 90 кв.м., кадастровий номер земельної ділянки: 4610670500:01:005:0140; категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що розташована за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Пантелеймона Куліша, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі електронного аукціону.
4. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити фінансування підготовки лоту до проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин..

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту