№ 1699 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження технічної документації з визначення частки площ земельних ділянок “

21.03.2019 274

№ 1699 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження технічної документації з визначення частки площ  земельних  ділянок “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
48 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 21.03.2019 року № 1699

Про затвердження
технічної документації з
визначення частки площ
земельних ділянок

Розглянувши заяви юридичних осіб та матеріали по розрахунку частки площ земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 118 від 05.03.2019р.), керуючись статтями 12, 186 Земельного кодексу України, відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити технічну документацію з визначення частки земельної ділянки для здійснення плати за землю:
1.1. МКП «Фармако» (М. Шевців), частку земельної ділянки для здійснення плати за землю площею 78 кв.м. на вул. Самбірській, 82, для обслуговування нежитлових приміщень.
1.2. МКП «Фармако» (М. Шевців), частку земельної ділянки для здійснення плати за землю площею 9 кв.м. на вул. Самбірській, 82, для обслуговування нежитлових приміщень.
1.3. ТзОВ «Разом» (Р. Войтків), частку земельної ділянки для здійснення плати за землю площею 36 кв.м. на вул. Г. Брама, 1, для обслуговування нежитлових приміщень.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести зміни у земельно – облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту