№ 170 Розпорядження міського голови “Про знесення дерев“

03.04.2018 378

№ 170 Розпорядження міського голови “Про знесення дерев“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 3 квітня 2018 р.№170-р

Про знесення дерев

Розглянувши звернення депутатів Дрогобицької міської ради Дацюка О.Ю., Броварського Н.Я., Миляна Ю.М., про надання дозволу на знесення дерев, враховуючи акт комісійного обстеження зелених насаджень від 26 березня 2018р., керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» та керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Дозволити КІІ «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (О.Майданюк), зрізати гри дерева (тополя), два з яких на вул. І. Франка, 20 та одне на вул. І. Франка, 11; а також провести кронування: одного дерева (липа) на пров. Студентському, 4; двох дерев (верба) на вул. Раневицькій, 12 та чотирьох дерев (липа) на вул. Тураша (р-н Долотного з-ду).
2. Знесені зелені насадження передати як технологічну деревину або дерева на зберігання КГІ «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (О. Майданюк) оцінити і оприбуткувати на склад.
3. Організації, якій надано дозвіл на знесення дерев, провести благоустрій з видалення коренів та з підсипки грунту.
4. Зрізані гілки дерев повинні бути вивезені з місця проведення робіт по зрізці та/чи кронуванню зелених насаджень в одноденний термін.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту