№ 1700 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про внесення змін до порядку денного 48 сесії Дрогобицької міської ради“

29.03.2019 369

№ 1700 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про внесення змін до порядку денного 48 сесії Дрогобицької міської ради“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
48 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 29 березня 2019 року № 1700

Про внесення змін до порядку денного
48 сесії Дрогобицької міської ради

Керуючись ч. 15 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 13 гл.3 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Внести зміни до прядку денного та включити такі питання:
1.1. Про внесення змін до порядку денного 48 сесії Дрогобицької міської ради.
1.2. Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2019 рік.
1.3. Про передачу на баланс території парку м…Б.Хмельницького в м.Дрогобич Львівської області.
1.4. Про затвердження Положення ”Про Фонд охорони навколишнього природного середовища міської ради”.
1.5. Про надання дозволу на списання основних засобів.
1.6. Про внесення змін до рішення міської ради.
1.7. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок .
1.8. Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо відведення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку на вул. М. Грушевського.
1.9. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна та передачу в оренду земельних ділянок.
1.10. Про затвердження матеріалів технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки та включення в перелік для продажу на земельних торгах земельної ділянки.
1.11. Про зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. Котляревського.
1.12. Про зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. Фабричній
1.13. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів.
1.14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок .
1.15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під об’єктами нерухомого майна.
1.16. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
1.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна на вул. В. Великого.
1.18. Про продаж земельної ділянки у власність.
2. Зняти з розгляду питання “Про внесення змін до рішення 44 сесії сьомого скликання Дрогобицької міської ради від 24.01.2019 року № 1570 ”Про зміну типів та назв загальноосвітніх навчальних закладів мм.Дрогобича та Стебника”.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту