№ 1711 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Почаєвичі Дрогобицького району”

29.06.2023 4812

№ 1711 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Почаєвичі Дрогобицького району”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 29.06.2023 року № 1711

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земель с. Почаєвичі Дрогобицького району.  

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Почаєвичі Дрогобицького району, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 60 від 06.04.2023р.) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 73 від 12.04.2023р.), керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про державну експертизу землевпорядної документації”, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 25 січня 2021р. № 34-21 по визначенню грошової оцінки земель с. Почаєвичі Дрогобицького району, проведеної Департаментом державної експертизи, сертифікації та нагляду у сфері землеустрою, міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити проект регуляторного акта «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Почаєвичі Дрогобицького району» станом на 01.01.2020 року, яка включає:
1.1 Норматив витрат на освоєння та облаштування території с. Почаєвичі Дрогобицького району у розрахунку на 1 кв.м – 34,22 грн.
1.2 Базову вартість 1 кв.м земель с. Почаєвичі Дрогобицького району з врахуванням регіональних факторів – 68,44 грн.
2. Ввести в дію грошову оцінку земель с. Почаєвичі Дрогобицького району з 01 січня 2024 року.
3. Землевласникам та землекористувачам до 01.03.2024 року внести зміни в розрахунок земельного податку.
4. Власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням, та забезпечити надання податкових декларацій зі сплати за землю до ГУ ДПС у Львівській області.
5. Орендарям земельних ділянок у селі Почаєвичі до 01.03.2024 року звернутися в управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) для переукладення договорів оренди земельних ділянок комунальної власності.
6. Головному управлінню ДПС у Львівській області здійснювати контроль за поданням податкових декларацій з плати за землю платниками земельного податку і орендної плати за землю на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.
7. Відділу № 2 управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Т. Греділь), ГУ ДПС у Львівській області, управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) прийняти це рішення до виконання.
8. З 1 січня 2024 року рішення Почаєвицької сільської ради Дрогобицького району від 05.11.2012 року № 112 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Почаєвичі» вважати таким, що втратило чинність.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик) та постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Головуючий на сесії Світлана Маменька

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту