№ 1716 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна на вул. В. Великого“

29.03.2019 349

№ 1716 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки під об’єктом  нерухомого майна на вул. В. Великого“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
48 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 29.03. 2019 року № 1716

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки під об’єктом
нерухомого майна на вул. В. Великого

Розглянувши клопотання ТзОВ «Разом» (Р. Войтків) про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 114 від 17.01.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:
1.1. ТзОВ «Разом» (Р. Войтків), земельну ділянку орієнтовною площею 754 кв. м. на вул. В. Великого, 5А, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту