№ 1725 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель частини територіальної громади – с. Монастир-Лішнянський”

29.06.2023 4831

№ 1725 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель частини територіальної  громади – с.  Монастир-Лішнянський”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 29.06.2023 року № 1725

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки
земель частини територіальної
громади – с. Монастир-Лішнянський .  

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель частини територіальної громади – с. Монастир-Лішнянський, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 66 від 29.06.2023р.) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 81 від 27.06.2023р.), керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про державну експертизу землевпорядної документації”, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити проект регуляторного акта «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель частини територіальної громади – с. Монастир-Лішнянський».
2. Ввести в дію грошову оцінку земель частини територіальної громади – с. Монастир-Лішнянський з 01 січня 2024 року.
3. Землевласникам та землекористувачам до 01.03.2024 року внести зміни в розрахунок земельного податку.
4. Власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням, та забезпечити надання податкових декларацій зі сплати за землю до ГУ ДПС у Львівській області.
5. Орендарям земельних ділянок у селі Монастир-Лішнянський Дрогобицького району до 01.03.2024 року звернутися в управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) для переукладення договорів оренди земельних ділянок комунальної власності.
6. Головному управлінню ДПС у Львівській області здійснювати контроль за поданням податкових декларацій з плати за землю платниками земельного податку і орендної плати за землю на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.
7. Відділу № 2 управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Т. Греділь), ГУ ДПС у Львівській області, управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) прийняти це рішення до виконання.
8. З 1 січня 2024 року рішення Лішнянської сільської ради Дрогобицького району від 16.05.2013 року № 320 вважати таким, що втратило чинність.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик) та постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Головуючий на сесії Світлана Маменька

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту