№ 1740 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень”

29.06.2023 4819

№ 1740 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 29.06.2023 року № 1740

Про включення до Переліку другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу
на укладення договорів оренди нежитлових приміщень  

Беручи до уваги звернення начальника управління соціального захисту населення № 1338/3-32 від 16.05.2023 р., начальника Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 1088/3-32 від 19.04.2023 р., начальника відділу охорони здоров’я № 1179/3-32 від 28.04.2023 р., Баландюха Я.А., лист № 07/Б-1460 від 01.05.2023 р., Ніколаєвського О. Ю., лист № 07/Н-1287 від 11.04.2023 р., голови громадської організації ДАХ, лист № 07/Б-1575, директора КП «Дрогобицьке регіональне радіомовлення «Франкова земля», лист № 31 від 14.06.2023 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 38 від 14.06.23 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, Постановою КМУ № 634 від 27.05.2022 р. «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», рішенням Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8, пл. 105,5 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8, пл. 105,5 кв. м. з Управлінням соціального захисту населення Дрогобицької міської ради терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для Управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради здійснювати у розмірі 1,00 грн. в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
2. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлову будівлю комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63, пл. 442,3 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63, пл. 442,3 кв. м. з Львівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки терміном на 5 років.
2.1. Розрахунок орендної плати для Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки здійснювати у розмірі 1,00 грн. в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
2.2. Нежитлову будівлю за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63, пл. 442,3 кв. м. поставити на баланс Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Балансову вартість визначити на рівні експертної оцінки об’єкту нерухомого майна.
3. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: с. Раневичі, вул. Сагайдачного, 9, пл. 159,45 кв. м. та надати дозвіл КНП «Дрогобицька районна поліклініка» ДМР на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: с. Раневичі, вул. Сагайдачного, 9, пл. 159,45 кв. м. з з Раневицькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини терміном на 5 років.
3.1. Розрахунок орендної плати для Раневицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини здійснювати у розмірі 1,00 грн. в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
4. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 4, площею 18,0 кв. м. та надати дозвіл КП «Управитель ЖЕО» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 4, пл. 18,0 кв. м. з членом Національної спілки художників України Ніколаєвським О. Ю. терміном на 5 років.
4.1. Розрахунок орендної плати для члена Національної спілки художників України Ніколаєвського О. Ю. здійснювати відповідно до п. 4 Додатку № 1 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
5. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 4, площею 40 кв. м. та надати дозвіл КП «Управитель ЖЕО» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 4, пл. 40 кв. м. з членом Національної спілки художників України Баландюхом Я. А. терміном на 5 років.
5.1. Розрахунок орендної плати для члена Національної спілки художників України Баландюха Я. А. здійснювати відповідно до п. 4 Додатку № 1 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
6. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 4, площею 33 кв. м. та надати дозвіл КП «Управитель ЖЕО» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 4, пл. 33 кв. м. з громадською організацією ДАХ (Дрогобицька артіль художників) терміном на 5 років.
6.1. Розрахунок орендної плати для громадської організації ДАХ (Дрогобицька артіль художників) здійснювати відповідно до п. 4 додатку № 1 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
7. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Данила Галицького, 8, пл. 42,7 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Д. Галицького, 8, пл. 42,7 кв. м. з КП «Дрогобицьке регіональне радіомовлення «Франкова земля» терміном на 5 років.
7.1. Розрахунок орендної плати для КП «Дрогобицьке регіональне радіомовлення «Франкова земля» здійснювати у розмірі 1,00 грн. в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади, яка підлягає до сплати одразу після укладення договору оренди.
8. Зобов’язати орендарів, вказаних у даному рішенні, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
9. Орендодавцям нежитлових приміщень, зазначеним у п.п. 2,4,5,6,7 даного рішення оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна та затвердити висновки про вартість майна.
10. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, КП «Управитель ЖЕО» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька районна поліклініка» ДМР.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

Головуючий на сесії Світлана Маменька

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту