№ 1748 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки (вул. Гайдамацька)“

23.04.2019 561

№ 1748 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про проведення  земельних торгів з продажу  земельної  ділянки  (вул. Гайдамацька)“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
50 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 23 квітня 2019 року № 1748

Про проведення
земельних торгів
з продажу
земельної ділянки
(вул. Гайдамацька)

Розглянувши звернення Виконавця земельних торгів ПП “Фірма «СОМГІЗ», а також матеріали звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 18.04.2019р. № 84 ), керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 1 га. м. Дрогобич, вулиця Гайдамацька, кадастровий номер 4610600000:01:071:0024, код класифікації згідно класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему України № 548 від 23.07.2010 року – 11.02, категорія земель – землі промисловості (землі, надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств, їх під’їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, в розмірі 1 004 500 грн. (100 грн. 45 коп. за 1 кв. м.)
2. Провести земельні торги з продажу земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення, в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Дрогобицької міської ради, за адресою: пл. Ринок, 1 м. Дрогобич, в термін не раніше 30 днів та не пізніше 90 днів після оприлюднення оголошення.
3. Встановити стартову ціну земельної ділянки, що підлягає продажу на земельних торгах, зазначеної в п.1 даного рішення, на рівні експертної грошової оцінки у розмірі 1 004 500 грн. без ПДВ.
4. Значення кроку при продажу земельної ділянки встановити на рівні 3 % від стартової ціни земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення та становить 30 135 грн. 00 коп.
5. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради підготувати повідомлення про проведення земельних торгів не пізніше як за 30 днів до їх проведення в засоби масової інформації – Народний часопис «Галицька зоря» та веб-сайт Дрогобицької міської ради.
6. Виконавцю земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот забезпечити опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин оголошення про проведення земельних торгів.
7. Встановити, відповідно до п.5.ст.135, п.6.ст.135, п.5.ст.136, п.31 ст.137 Земельного кодексу України, обов’язкові умови продажу земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, а саме: зобов’язати Переможця земельних торгів:
7.1. Відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати, пов’язані із підготовкою лотів до продажу та організацією та проведенням земельних торгів (аукціону) відповідно до вимог чинного законодавства України.
7.2. Відшкодування витрат Виконавцю земельних торгів на підготовку лотів до продажу та на організацію і проведення торгів здійснюється учасником, що став Переможцем торгів, на підставі окремого договору між Виконавцем торгів та Учасником.
8. Уповноважити міського голову Т.Я.Кучму, за результатами проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки, підписати протокол проведення земельних торгів та укласти договір купівлі – продажу земельної ділянки від імені організатора проведення земельних торгів – Дрогобицької міської ради.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту