№ 1766 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про розгляд електронної петиції «Про заборону надання дозволу на влаштування окремих входів до будівель та споруд, які є в переліку пам’яток архітектури місцевого та державного значення»“

30.05.2019 548

№ 1766 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про розгляд електронної петиції «Про заборону надання дозволу  на влаштування окремих входів до будівель  та споруд, які є в переліку пам’яток архітектури  місцевого та державного значення»“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
52 сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 30.05.2019 № 1766

Про розгляд електронної
петиції «Про заборону надання дозволу
на влаштування окремих входів до будівель
та споруд, які є в переліку пам’яток архітектури
місцевого та державного значення»

Розглянувши електронну петицію «Про заборону надання дозволу на влаштування окремих входів до будівель та споруд», подану громадянином Щудло Романом Богдановичем, яку підписала необхідна кількість осіб для розгляду на сесії Дрогобицької міської ради, відповідно до ст. 231 Закону України ”Про звернення громадян”, ст. 26, ч.8 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням ”Про електронні петиції у м. Дрогобичі”, ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Задоволити електронну петицію «Про заборону надання дозволу на влаштування окремих входів до будівель та споруд, які є в переліку пам’яток архітектури місцевого та державного значення».
2. Відділу містобудування та архітектури (І.Петранич) та відділу Державного архітектурно – будівельного контролю (А.Гритчак) вжити заходів щодо виконання даного рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (А.Андрухів).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту