№ 179 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста”

19.07.2018 454

№ 179 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про  встановлення дорожніх знаків на вулицях міста”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2018 № 179

Про встановлення дорожніх
знаків на вулицях міста

Враховуючи звернення начальника відділу освіти П.Сушка та звернень мешканців вул..Бориславська, вул. Святого Юра, з метою безпечного дорожнього руху на вулицях міста, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху в м. Дрогобичі (протокол від 6.07.2018 № 3), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1.КП «Комбінат міського господарства» (А.Янів):
-встановити інформаційно-вказівні дорожні знаки п.5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід» на перехресті вул. Святого Юра – вул. Горішня Брама, з сторони вул.Святого Юра та з вул.Бориславська,43, та нанести дорожню розмітку «Зебра».
-встановити на початку вул. Сахарова та біля заїзду на територію Дрогобицької ДЮСШ інформаційно- вказівні знаки 5.38 «Місце для стоянки»згідно поданої схеми.
– встановити на вул.Стрийська за шляхопроводом, перед поворотом на вул.Вокзальна дорожній знак 5.51 «Попередній покажчик напрямків» та перед поворотом на вул. Млинарська встановити дорожній знак 4.3 з табличкою 7.5.1 та знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено»та на вул.Млинаська при в’їзді на вул..Стрийська дорожній знак 3.23 з табличкою 7.5.1.
2. гр.Демків М.В, який прож. на вул..Самбірська,68 кв.108, за власний кошт облаштувати місце для паркування автотранспорту на вул..Бориславська,43, та встановити дорожні знаки 5.38 «Місце для стоянки» згідно погодженої схеми.
3. Відділу освіти Дрогобицької міської ради (П.Сушку) встановити на території Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського за власний кошт дорожні знаки 3.35 «Стоянку заборонено» та інформаційно-вказівний 5.38 «Місце для стоянки» (в кількості 2 шт.) згідно поданої схеми.
4.Загальному відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Н. Бермес) надати копії рішення:Дрогобицькій міській станції швидкої медичної та невідкладної допомоги, Дрогобицькому регіональному відділу головного управління МНС України у Львівській області.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора департаменту міського господарства Р.Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту