№ 18 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Комбінат міського господарства»”

23.01.2020 987

№ 18 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що  надаються  КП «Комбінат міського господарства»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 23.01.2020 №18

Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що
надаються КП «Комбінат міського господарства»

Відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», вимог Необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 №193, Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 №194, наказу Міністерства з питань ЖКГ України від 03.03.2009 №52 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», керуючись до п.п. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Встановити тарифи на послуги, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг згідно з додатком №1.
2. Встановити тарифи на інші послуги, що не входять до необхідного мінімального переліку згідно з додатком №2.
3. Директору КП “Комбінат міського господарства” С.Жирному забезпечити належне оформлення всіх бухгалтерських та фінансових документів відповідно до діючих законодавчих актів з надання послуг населенню міста.
4. Рішення виконавчого комітету від 15.02.2018 №34 «Про затвердження тарифів ритуальні послуги» визнати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту