№ 18 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про визначення уповноваженого органу з прийому та розгляду заяв щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися у період воєнного стану на території Дрогобицької міської територіальної громади”

24.01.2023 3509

№ 18 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про визначення уповноваженого  органу з прийому та розгляду заяв  щодо компенсації витрат за тимчасове  розміщення внутрішньо переміщених  осіб, які розмістилися  у період воєнного стану на території Дрогобицької міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 24.01.2023 №18

Про визначення уповноваженого
органу з прийому та розгляду заяв
щодо компенсації витрат за тимчасове
розміщення внутрішньо переміщених
осіб, які розмістилися у період воєнного
стану на території Дрогобицької міської
територіальної громади

З метою визначення органу з прийому та розгляду заяв щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися у період воєнного стану, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану» із змінами, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30, пп. 6 п. б ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Визначити управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (І. Терлецький) уповноваженим органом з прийому та розгляду заяв щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися у період воєнного стану на території Дрогобицької міської територіальної громади, з 14 лютого 2023 року.
2. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) передати, а управлінню соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (І. Терлецький) прийняти до 28 лютого 2023 року особові справи громадян, які подали заяви щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися у період воєнного стану, згідно з актом приймання-передачі.
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 27.06.2022 № 182 «Про визнання департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради уповноваженим органом з прийому та розгляду заяв щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися у період воєнного стану» з 14 лютого 2023 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В. Коцюбу.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту