№ 1807 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів “

10.08.2023 5019

№ 1807 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.08.2023 року № 1807

Про надання дозволу на виготовлення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва
індивідуальних гаражів

Розглянувши заяви фізичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №67 від 01.08.2023р.), керуючись ст.12, ст. 40, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуального гаражу з подальшою передачею в оренду:
1.1. Романчаку Володимиру Вікторовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 32 кв. м. на вул. Цвинтарній в м. Дрогобичі, для будівництва індивідуального гаражу.
1.2. Баранецькій Оксані Михайлівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв. м. на вул. Грушевського (біля будинку №51) в м. Дрогобичі, для будівництва індивідуального гаражу.
1.3. Стецику Юрію Романович, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 19 кв. м. на вул. Грушевського (біля будинку №72) в м. Дрогобичі, для будівництва індивідуального гаражу.
1.4. Хитю Івану Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 24 кв. м. на вул. Грушевського (біля будинку №51) в м. Дрогобичі, для будівництва індивідуального гаражу.
1.5. Данилів Світлані Василівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв. м. на вул. Грушевського (біля житлового будинку №51) в м. Дрогобичі, для будівництва індивідуального гаражу.
1.6. Ковалів Уляні Петрівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 19 кв. м. вул. Грушевського (біля будинку №51) в м. Дрогобичі, для будівництва індивідуального гаражу.

2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту