№ 1811 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання нежитлової будівлі з балансу”

10.08.2023 5000

№ 1811 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання нежитлової будівлі з балансу”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.08.2023 року № 1811

Про надання дозволу
Управлінню культури та розвитку туризму
виконавчих органів Дрогобицької міської ради
на списання нежитлової будівлі з балансу

Розглянувши клопотання Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 170 від 29.03.2023 р., беручи до уваги протокол № 5 чергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19.07.2023 р., протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 40 від 03.08.2023р.), керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Надати дозвіл балансотримачу Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання непридатної для подальшої експлуатації прибудованої до Народного дому-філії ЦКМ «Каменяр» кінобудки за адресою: с. Михайлевичі, вул. Дрогобицька, 17 згідно з додатком №1.
2.Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради:
2.1.провести списання майна відповідно до чинного законодавства;
2.2.внести зміни до даних бухгалтерського обліку;
2.3.провести благоустрій території по вул. Дрогобицька, 17 у с. Михайлевичі та підтримувати її в належному стані.
3. Виконання даного рішення доручити Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту