№ 1812 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання основних засобів, малоцінного інвентаря “

10.08.2023 5012

№ 1812 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на списання основних засобів,  малоцінного інвентаря “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.08.2023 року № 1812

Про надання дозволу
на списання основних засобів,
малоцінного інвентаря

Розглянувши клопотання відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 3-32/4055 від 24.07.2023, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 40 від 03.08.2023р.), керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних активів, які знаходяться на балансі виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та вичерпали свій ресурс і непридатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Виконання даного рішення доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту