№ 1812 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання згоди на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми“

06.06.2019 367

№ 1812 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання згоди на укладення  договору про встановлення  особистого строкового сервітуту  для розміщення малої архітектурної  форми“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
52 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 06.06.2019 року № 1812

Про надання згоди на укладення
договору про встановлення
особистого строкового сервітуту
для розміщення малої архітектурної
форми

Розглянувши клопотання Петречка Ю.І., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 110 від 08.11.2018р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми:
1.1. Петречку Юрію Івановичу, прож. м. Дрогобич, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. В.Великого (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 30 кв.м. (біля будинку № 64).
2. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договори особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.
4. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту