№ 1813 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей “

10.08.2023 5006

№ 1813 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на  безкоштовну передачу  матеріальних цінностей  “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.08.2023 року № 1813

Про надання дозволу на
безкоштовну передачу
матеріальних цінностей

Враховуючи лист командира добровольчого формування Дрогобицької територіальної громади №3 від 27.07.2023 року №120, з метою забезпечення виконання заходів підготовки Дрогобицької міської територіальної громади до оборони в особливий період, враховуючи рішення Дрогобицької міської ради від 02.03.2023 року №1494 «Про затвердження Програми заходів національного спротиву та підтримки добровольчого формування Дрогобицької територіальної громади №3 на 2023 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 03.08.2023 року № 40), керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей на баланс добровольчого формування Дрогобицької територіальної громади №3 згідно з додатком.
2. Добровольчому формуванню Дрогобицької територіальної громади №3 прийняти та поставити на баланс матеріальні цінності, згідно з додатком .
3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (М. Оршанській) підготувати акт приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту