№ 1822 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації по об’єкту «Влаштування вуличного освітлення в с. Бистриця, Дрогобицького району, Львівської області.»”

10.08.2023 5015

№ 1822 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу функцій замовника  та проектно-кошторисної документації по об’єкту «Влаштування вуличного освітлення в с. Бистриця, Дрогобицького району, Львівської області.»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.08.2023 року № 1822

Про передачу функцій замовника
та проектно-кошторисної документації по об’єкту
«Влаштування вуличного освітлення в с. Биків,,
Дрогобицького району, Львівської області.»»

З метою завершення робіт з «Влаштування вуличного освітлення в с. Биків, Дрогобицького району, Львівської області» згідно виготовленої проектно-кошторисної документації 2021 року, в межах функцій органу місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 04.08.2023 № 54), беручи до уваги пп.197.1.16 п.197.1 ст.197 Податкового кодексу України, керуючись ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1.КП «Служба муніципального управління» ( В. Суда) передати, а Департаменту міського господарства (А. Паутинка) прийняти:
1.1.Функції замовника з завершення реалізації робочого проекту «Влаштування вуличного освітлення в с. Биків, Дрогобицького району, Львівської області.».
1.2.Робочий проект «Влаштування вуличного освітлення в с. Биків, Дрогобицького району, Львівської області.» кошторисною вартістю 772,456 тис. грн.
2. Департаменту міського господарства (А. Паутинка):
2.1.Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку передбаченому законодавством.
2.2.Забезпечити коригування, проведення експертизи та затвердження проектно-кошторисної документації, в разі необхідності,а також забезпечити здійснення технічного та авторського нагляду на об’єкті, зазначеному в пункті 1 цього рішення.
2.3.Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту