№ 1843 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про звернення щодо збереження в 2024 році розміру зарахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів на рівні 64% та діючої норми щодо зарахування до місцевих бюджетів утриманого податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу”

19.09.2023 5118

№ 1843 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про звернення щодо збереження  в 2024 році розміру зарахування податку на  доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів на рівні 64% та діючої норми щодо зарахування до місцевих бюджетів утриманого податку  на доходи                                     фізичних осіб від оподаткування  доходів у                               вигляді грошового забезпечення,                               грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 14.09.2023 року № 1843

Про звернення щодо збереження
в 2024 році розміру зарахування податку
на доходи фізичних осіб до місцевих
бюджетів на рівні 64% та діючої норми
щодо зарахування до місцевих бюджетів
утриманого податку на доходи фізичних осіб
від оподаткування доходів у вигляді грошового
забезпечення, грошових винагород та інших виплат,
одержаних військовослужбовцями та особами
рядового і начальницького складу.

З метою недопущення втрат бюджету Дрогобицької міської територіальної громади, керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Прийняти звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України (звернення додається).
2. Направити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В. Дзерин).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту