№ 1844 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, для учасників АТО“

09.07.2019 594

№ 1844 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків,  для учасників АТО“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
53 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 9 липня 2019 року № 1844

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових будинків,
для учасників АТО

Розглянувши клопотання учасників АТО про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Гриндію Олексію Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО.
1.2. Бандрівському Сергію Володимировичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 677 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 66).
1.3. Шевченку Олександру Станіславовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 677 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 67).
1.4. Павліву Андрію Ігоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 678 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 68).
1.5. Мастюку Андрію Володимировичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 678 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 69).
1.6. Савшаку Дмитру Ярославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 668 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 79).
1.7. Буханцю Сергію Олександровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 668 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 80).
1.8. Пінчуку Андрію Володимировичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 667 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику АТО (ділянка № 81).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту