№ 1845 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна“

09.07.2019 529

№ 1845 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
53 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 9 липня 2019 року № 1545

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 120 від 27.03.2019р., № 122 від 23.05.2019р. № 124 від 18.06.2019р.), керуючись статтями 12,118, 134 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна:
1.1. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 6685 кв. м. на вул. Трускавецька, 67, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.2. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 1867 кв. м. на вул. Козловського, 81, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.3. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 19760 кв. м. на вул. Шептицького, 7, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.4. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 16521 кв. м. на вул. Шептицького, 11, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.5. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 3610 кв. м. на вул. Козловського, 1, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.6. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 8127 кв. м. на вул. Січових Стрільців, 22, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.7. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 2164 кв. м. Дрогобич на вул. Січових Стрільців, 11, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.8. Відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 41346 кв. м. на вул. Січових Стрільців, 2, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
1.9. ТзОВ «Вишенька» (В. Малицький), земельну ділянку орієнтовною площею 550 кв. м. на вул. Хмельницького, 35, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
1.10. Федашу Івану Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 345 кв. м. на вул. В. Великого, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.
2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту