№ 187 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про зміну цільового призначення земельної ділянки та передачу в постійне користування земельної ділянки на вул. Фабричній “

05.03.2021 1683

№ 187 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про зміну цільового призначення земельної ділянки та передачу в  постійне користування земельної ділянки на вул. Фабричній “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ІІІ сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 05.03.2021 № 187

Про зміну цільового призначення
земельної ділянки та передачу в
постійне користування земельної
ділянки на вул. Фабричній

Розглянувши заяву Головного управління Національної поліції у Львівській області та службову записку відділу оренди та приватизації комунального майна та матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 4 від 05.02.2021р.), керуючись ст. 12, ч. 9 ст. 186, Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення:
1.1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, земельну ділянку площею 14031 кв. м. на вул. Фабричній, кадастровий номер 4610600000:01:042:0218, із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
2. Передати в постійне користування для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства:
2.1. Головному управлінню Національної поліції у Львівській області (В. Ільчишин), земельну ділянку площею 14031 кв. м. на вул. Фабричній, кадастровий номер 4610600000:01:042:0218, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

3. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (С. Кулиняк).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту