№ 1870 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу в оренду, надання дозволу щодо передачі в оренду майна та встановлення розміру плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича“

06.08.2019 593

№ 1870 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу в оренду, надання дозволу щодо передачі в оренду майна та встановлення  розміру плати за оренду майна комунальної власності   територіальної  громади м. Дрогобича“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
54 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.08.2019 р. № 1870

Про передачу в оренду, надання дозволу
щодо передачі в оренду майна та встановлення
розміру плати за оренду майна комунальної власності
територіальної громади м. Дрогобича

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 25.07.2019 р. № 80) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № __ від __.07.2019 р.), керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України „ Про оренду державного та комунального майна ”, міська рада вирішила:
1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради продовжити договір оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 21, площею 140,0 кв. м. з громадською організацією «Іхсан – Щирість», терміном на 35 місяців.
1.1. Розрахунок орендної плати для ГО «Іхсан – Щирість» здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року, орендна ставка у розмірі 1% від вартості об’єкту оренди.
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради розірвати договір оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Ринок, 9, площею 23,2 кв. м. з ТзОВ «Преса – Високий Замок».
3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради надати в оренду нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Ринок, 9, площею 23,2 кв. м., фізичній особі – підприємцю Ільницькому Михайлу Михайловичу, терміном на 35 місяців для використання для підприємницької діяльності.
3.1. Розрахунок орендної плати для ФОП Ільницького М. М. здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року.
4. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл ГО «Молодіжний простір» на передачу в погодинну суборенду орендованого нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10, площею 75,66 кв. м. для організації культурно – освітніх заходів.
5. Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради надати дозвіл на передачу в оренду нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою: м. Дрогобич, вул. Коновальця, 4/1, площею 71,8 кв. м.,
вул. Індустріальна, 1а, площею 31,0 кв. м., вул. Самбірська, 68/1, площею 22,5 кв. м., вул. Грушевського, 70/1, , площею 30,4 кв. м. з ПАТ «Львівобленерго»,
терміном на 1 рік.
5.1. Розрахунок орендної плати для ПАТ «Львівобленерго» здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року.
6. Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради надати дозвіл на передачу в оренду нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Лепкого, 11/1, площею 186,43 кв. м.,
з фізичною особою – підприємцем Сорочак Володимиром Адамовичем, терміном на 35 місяців.
5.1. Розрахунок орендної плати для ФОП Сорочак В. А. здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року.
6. Зобов’язати орендарів, зазначених у даному рішенні, виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, протягом 3-х місяців укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації, здійснити страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
7. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Рососі), відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушку), КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР (Хом’яку І. М.).
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлика), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчика).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту