№ 1874 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку”

26.09.2023 5150

№ 1874 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 21.09.2023 року № 1874

Про надання дозволу на виготовлення
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки
для будівництва та обслуговування
багатоквартирного житлового будинку

Розглянувши заяву ОСББ «Павлін» (Тетяна КІСЕЛЬКОВА), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 69 від 01.09.2023р.-04.09.2023р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1. ОСББ «Павлін» (Тетяна КІСЕЛЬКОВА), земельну ділянку площею 3516 кв. м. на вул. Січових Стрільців, 3, м. Стебник, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту