№ 188 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проекту «Детального плану території в районі вулиць Станіславська та Пилипа Орлика в м. Дрогобичі»”

17.08.2016 573

№ 188 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проекту «Детального плану території в районі вулиць Станіславська та Пилипа Орлика в м. Дрогобичі»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 17.08.2016 188

Про надання дозволу на виготовлення проекту

«Детального плану території

в районі вулиць Станіславська та Пилипа Орлика

в м. Дрогобичі»

Керуючись рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 05.01.2012 №436 та враховуючи положення Генерального плану м. Дрогобича відповідно до затвердженої містобудівної документації від 09.11.2012 №769 «Про коригування Генерального плану (внесення змін) м. Дрогобича», відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.6 п.а ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:

  1. Дати дозвіл на виготовлення проекту детального планування територій м. Дрогобича в районі вулиць Станіславська та Пилипа Орлика.
  2. Організацію роботи по виготовленню проектної документації покласти на відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
  3. Розмістити повідомлення про початок розроблення проекту виготовлення детального плану території м. Дрогобича в районі вулиць Станіславська та Пилипа Орлика в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради.
  4. Фінансування проекту детального планування територій в районі вулиць Станіславська та Пилипа Орлика м. Дрогобича здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету (бюджету розвитку).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

 

Міський голова                                                           Т. Кучма  

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту