№ 1881 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень”

26.09.2023 5228

№ 1881 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 21.09.2023 року № 1881

Про включення до Переліку другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу
на укладення договорів оренди нежитлових приміщень

Беручи до уваги звернення начальника територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області № 3-32/3998 від 15.08.2023 р., заступника начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 880 від 01.09.2023 р., голови територіальної асоціації інвалідів «Серце допомоги» № 2185/3-32 від 15.08.2023 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 41 від 30.08.2023 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, Постановою КМУ № 634 від 27.05.2022 р. «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», рішенням Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 20 площами 571,0 м. кв. та 197,0 м. кв. та надати дозвіл КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлових приміщень за адресою: м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 20, площами 571,0 кв. м. та 197,0 м. кв. з КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати здійснювати у розмірі 1,00 грн. в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
1.2. Припинити за згодою сторін договір оренди приміщень, будинків та споруд від 05.01.2022 р., укладеного між КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради та КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», терміном дії з 05.01.2022 р. по 31.12.2022 р., укладеного на нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 20, площею 590, 54 м. кв.
2. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлову будівлю комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, 39, площею 589,7 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, 39, площею 589,7 кв. м. з територіальним управлінням державної судової адміністрації України в Львівській області терміном на 5 років.
2.1. Розрахунок орендної плати здійснювати у розмірі 1,00 грн. в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
3. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 2 пл. 124,0 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 2, пл. 124,0 кв. м. з територіальною асоціацією інвалідів «Серце допомоги» терміном на 4 роки.
3.1. Розрахунок орендної плати здійснювати відповідно до п. 16 додатку № 1 Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади.
3.2. Нежитлове приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 2, пл. 124,0 кв. м. поставити на баланс управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Балансову вартість визначити на рівні експертної оцінки об’єкту нерухомого майна.
3.3. П.2, п.п. 2.1, 2.2. рішення Дрогобицької міської ради № 380 від 27.05.2021 р. «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади першого та другого типу, які підлягають передачі в оренду та встановлення розміру орендної плати» вважати такими, що втратили чинність.
4. Зобов’язати орендарів, вказаних у даному рішенні, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки та технічної документації у разі необхідності та страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
5. Орендодавцеві нежитлового приміщення, зазначеному у п. 3 даного рішення оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єкту нерухомого майна та затвердити висновок про вартість майна.
6. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, КП «Управитель ЖЕО» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу .

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту