№ 189-р Розпорядження міського голови “Про проведення весняної толоки «Разом з перемогою до Великодня » на території Дрогобицької міської територіальної громади”

24.03.2022 3442

№ 189-р Розпорядження міського голови “Про проведення весняної  толоки «Разом з перемогою до  Великодня » на території  Дрогобицької міської територіальної  громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 24.03.2021 № 189-р

Про проведення весняної
толоки «Разом з перемогою до
Великодня » на території
Дрогобицької міської
територіальної громади

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій, покращення благоустрою на території Дрогобицької міської територіальної громади, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести протягом березня – квітня 2022 року заходи спрямовані на покращення естетичного та санітарного стану територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідацію стихійних засмічень, придорожніх смуг.
2.Затвердити заходи по забезпеченню проведення на території Дрогобицької міської територіальної громади весняної толоки «Разом з перемогою до Великодня» згідно з додатками № 1.
3. Старостам сіл, керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, власникам житлових будинків та споруд в процесі проведення весняної толоки дотримуватись виконання запланованих заходів на власних об’єктах і об’єктах комунальної власності, забезпечивши належне прибирання, санітарну очистку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів, площ та будинковолодінь.
4. Забезпечити залучення до весняної толоки тимчасово переселених осіб (відповідальні О. Матчишин, В. Вовків)
5. Організаційному відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Кушнір) дане розпорядження опублікувати на сайті Дрогобицької міської ради та висвітлювати хід проведення весняної толоки «Разом з перемогою до Великодня».
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту