№ 1892 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про перейменування вулиці в с. Бистриця Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області “

10.10.2023 5178

№ 1892 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про перейменування вулиці в с. Бистриця Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району                    Львівської області “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 05.10.2023 року № 1892

Про перейменування вулиці в
с. Бистриця Дрогобицької міської
територіальної громади Дрогобицького району
Львівської області і

На виконання рішення сесії «Про проведення заходів з дерусифікації» від 14.04.2022 № 1094, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, розпорядження міського голови від 10.06.2022 № 317- р «Про створення комісії з вивчення питань дерусифікації та з перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади», враховуючи рекомендації даної комісії (протокол від 18.08.2023) та постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол № 42 від 12.09.2023), керуючись пп.41 п.1 ст.26, п.1 ст.37 та пп.8 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Перейменувати вулицю на території с. Бистриця Дрогобицької міської територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області, без зміни нумерації будівель, відповідно:
– з вулиці Миру на вулицю Пашко Атени.
2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Петраничу) повідомити Львівську регіональну філію ДП “Національні інформаційні системи” про найменування вулиць згідно п.1 для внесення відповідної інформації до Словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
3. Управлінню цифровізації, інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (З. Квасній) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.
4. Балансоутримувачам та власникам будівель і споруд провести заміну існуючих адресних табличок на адресні таблички з новими назвами.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту