№ 1899 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу функцій замовника з капітального ремонту нежитлової будівлі за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8 “

10.10.2023 5197

№ 1899 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу функцій замовника  з капітального ремонту нежитлової будівлі  за адресою: м. Стебник,  вул. Мазепи, 8 “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 05.10.2023 року № 1899

Про передачу функцій замовника
з капітального ремонту нежитлової будівлі
за адресою: м. Стебник,
вул. Мазепи, 8 

Розглянувши лист департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради про надання згоди на проведення капітального ремонту нежитлового приміщення № 8 на вул. Мазепи в м. Стебник Львівської області, з метою збереження та покращення комунального майна Дрогобицької міської територіальної громади, беручи до уваги Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про архітектурну діяльність», в межах функцій органу місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 07.09.2023 № 55), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 13.09.2023 № 86), керуючись ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1.1.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) передати, а Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (А. Паутинка) прийняти функції замовника з капітального ремонту нежитлової будівлі на вул. Мазепи, 8 в м. Стебник Львівської області згідно акту прийому передачі.
2. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (А. Паутинка) визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення у порядку передбаченому законодавством.
3.Забезпечити в разі потреби отримання вихідних даних для проєктування, розроблення, коригування проектно-кошторисної (кошторисної) документації, проведення її експертизи та затвердження в разі необхідності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення.
4.Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
5.Пункти 1-3, 6 рішення Дрогобицької міської ради від 20.07.2023 № 1767 «Про передачу на баланс Департаменту міського господарства дрогобицької міської ради нежитлової будівлі» вважати таким, що втратило чинність.
6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту