№ 1912 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна”

26.10.2023 5216

№ 1912 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.10.2023 року № 1912

Про надання дозволу на виготовлення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна 

Розглянувши заяви фізичних осіб та фізичної особи-підприємця (Володимира РУЖИЛО), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №72 від 13.10.2023 р.) керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна:
1.1. Фізичній особі-підприємцю Ружилу Володимиру Мирославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв.м. на вул. Бориславській, 19/1, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.2. Якимів Христині Любомирівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 20 кв.м. на вул. Самбірській, 78/14, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. ВЕТО
1.3. Соколовичу Роману Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1466 кв.м. на вул. Бориславській, 64, м. Дрогобич, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2. Фізичнним особам та фізичній особі-підприємцю, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО)

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту