№ 1914 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу на баланс Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради нежитлової будівлі та матеріальних цінностей”

26.10.2023 5204

№ 1914 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу на баланс Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради нежитлової будівлі та матеріальних цінностей”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.10.2023 року № 1914

Про передачу на баланс
Управління культури та розвитку туризму
виконавчих органів Дрогобицької міської ради
нежитлової будівлі та матеріальних цінностей 

Розглянувши службову записку начальника управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 2684/3-32 від 11.10.2023 р., з метою запобігання руйнування будівлі, забезпечення її ефективної експлуатації, використання та збереження у належному стані, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 43 від 16.10.2023 року), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати, а Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради прийняти та поставити на баланс нежитлову будівлю та матеріальні цінності згідно з додатком № 1.
2.Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради створити комісію з приймання-передачі нежитлової будівлі та матеріальних цінностей.
3.Комісії забезпечити приймання-передачу вказаного майна, скласти акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові Т. Кучмі.
4.Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаного вище об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
5. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради та Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту