№ 1923 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на списання безнадійної дебіторської заборгованості “

02.11.2023 5214

№ 1923 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на списання безнадійної  дебіторської заборгованості “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1923

Про надання дозволу
на списання безнадійної
дебіторської заборгованості 

Розглянувши службову записку управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 802 від 09.10.2023 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 43 від 16.10.2023), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 88 від 19.10.2023 р.), керуючись ст.ст. 256, 257 Цивільного кодексу України, ст.ст. 25,26,59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Визнати безнадійною заборгованість, що була передана управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради відповідно до рішення Дрогобицької міської ради № 489 від 08.07.2021 р. «Про надання дозволу виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безоплатну передачу на баланс управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради матеріальних цінностей та заборгованості по орендній платі», термін позовної давності якої минув, згідно з додатком № 1.
2.Надати дозвіл управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання безнадійної дебіторської заборгованості, яка знаходиться на балансі управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради та була передана відповідно до рішення Дрогобицької міської ради № 489 від 08.07.2021 р. «Про надання дозволу виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безоплатну передачу на баланс управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради матеріальних цінностей та заборгованості по орендній платі», термін позовної давності якої минув, згідно з додатком №1.
3.Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту