№ 1924 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності міст Дрогобича та Стебника під розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів громадського харчування “

02.11.2023 5212

№ 1924 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про тимчасове  користування окремими конструктивними  елементами благоустрою комунальної  власності міст Дрогобича та Стебника під  розміщення відкритих літніх майданчиків біля  закладів громадського харчування “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1924

Про затвердження Положення про тимчасове
користування окремими конструктивними
елементами благоустрою комунальної
власності міст Дрогобича та Стебника під
розміщення відкритих літніх майданчиків біля
закладів громадського харчування  

З метою врегулювання діяльності суб’єктів господарювання у сфері надання послуг з організації відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства на території міст Дрогобичі та Стебнику, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій ради міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити Положення про тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності міст Дрогобича та Стебника під розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів громадського харчування згідно з Додатком 1.
2. Встановити, що документи дозвільного характеру, що надавали право на розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства на території міст Дрогобича та Стебника, видані до набрання чинності цього рішення, втрачають свою дію.
3. Визначити управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради відповідальним за підготовку рішень виконавчого комітету про погодження місць розташування відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства та договору про тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик), з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту