№ 1925 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з умовами для продажу нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, буд. 2/1, площею 142,7 м. кв. “

02.11.2023 5212

№ 1925 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону  з умовами для продажу нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, буд. 2/1, площею 142,7 м. кв.   “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1925

Про затвердження звіту про незалежну оцінку
об’єкту комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради Львівської області
та про проведення електронного аукціону
з умовами для продажу нежитлової будівлі
за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька,
буд. 2/1, площею 142,7 м. кв.   

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протокол № 27 від 09.10.2023 р.), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 43 від 16.10.2023 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 88 від 19.10.2023 р.), розглянувши звіт та висновок про вартість майна нежитлової будівлі площею 142,7 м. кв., що розташована за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, буд. 2/1, рецензію на висновок про вартість майна від 01.09.2023 р., керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити звіт про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, який підлягає продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону з умовами згідно з Додатком № 1.
2. Провести електронний аукціон з умовами для продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька. буд. 2/1, площею 142,7 м. кв.
2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, буд. 2/1, площею 142,7 м. кв. у розмірі 421 560 (чотириста двадцять одна тисяча п’ятсот шістдесят) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про оцінку майна.
2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з умовами з продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, буд. 2/1, площею 142,7 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 4 215,6 (чотири тисячі двісті п’ятнадцять гривень шістдесят копійок) грн., без ПДВ.
3. У разі непродажу на аукціоні з умовами об’єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення, за стартовою ціною чи вище стартової, п.п. 2,2.1.,2.2.,4,5,6,7 даного рішення вважати такими, що втратили чинність.
4. Затвердити умови продажу об»єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення, згідно з Додатком № 2 до даного рішення.
5. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом аукціону з умовами відповідно до чинного законодавства України.
6. Доручити начальнику Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновок про вартість майна, текст інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об‘єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька. буд. 2/1, площею 142,7 м. кв. та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька. буд. 2/1, площею 142,7 м. кв. після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації протягом 25 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону.
7. Зобов»язати переможця аукціону відшкодувати вартість експертної оцінки у сумі 2867 грн. на нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька. буд. 2/1, площею 142,7 м. кв.
8. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту