№ 1930 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови”

02.11.2023 5214

№ 1930 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1930

Про надання дозволу
на виготовлення технічної документації
із землеустрою щодо інвентаризації
земельної ділянки для будівництва
та обслуговування інших будівель
громадської забудови.   

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, з метою підготовки проведення аукціону на нежитлову будівлю, керуючись ст.12, ст.93, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку статей 25, 26 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:
1.1. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Маріанна СВІДОВСЬКА), на земельну ділянку орієнтовною площею 1500 кв. м. на вул. Стрийській, 98, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

2. Юридичній особі, вказаній у п. 1 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту