№ 1941 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування “

02.11.2023 5210

№ 1941 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та  обслуговування будівель закладів  культурно-просвітницького обслуговування          “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1941

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування будівель закладів
культурно-просвітницького обслуговування  

Розглянувши заяву юридичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування:
1.1. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 6922 кв. м. на вул. Галицькій, 14, с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.2. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 3471 кв. м. на вул. Верховина, 105, с. Залужани Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.3. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 3029 кв. м. на вул. Жупній, 2, м. Стебник, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.4. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 1788 кв. м. на вул. Уляни Кравченко, 1, м. Стебник, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.5. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 347 кв. м. на вул. Суха Воля, 4, м. Стебник, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.6. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 674 кв. м. на вул. Дрогобицькій, 17, с. Михайлевичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.7. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 1887 кв. м. на вул. Шкільній, 14/1, с. Почаєвичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.8. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 274 кв. м. на вул. Волянській, 110, с. Воля Якубова Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.9. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 2690 кв. м. на вул. Зеленій, 71, с. Снятинка Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.10. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 795 кв. м. на вул. Верховина, 135, с. Залужани Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.11. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 417 кв. м. на вул. Шевченка, 21, с. Старе Село Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.12. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 1883 кв. м. на вул. Долішній, 1, с. Медвежа  Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.13. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 1170 кв. м. на вул. Перемоги, 11, с. Ступниця Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.14. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 2584 кв. м. на вул. Грушевського, 3, с. Селець Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.15. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 874 кв. м. на вул. Лесі Українки, 14, с. Добрівляни Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.16. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 396 кв. м. на вул. Дрогобицькій, 74/1, с. Лішня Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.17. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 2083 кв. м. на вул. Шевченка, 110, с. Новошичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.18. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 6000 кв. м. на вул. Зеленій, 25, с. Биків Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.19. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 303 кв. м. на вул. Івана Франка, 98, с. Бистриця Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.20. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 657 кв. м. на вул. Зеленій, 31, с. Котоване Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.21. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 2934 кв. м. на вул. Залізничній, 2, с. Верхні Гаї Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
1.22. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Володимир ХАНАС), земельну ділянку орієнтовною площею 1021 кв. м. на вул. Івана Франка, 135, с. Нагуєвичі Дрогобицького району, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту