№ 1943 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства”

02.11.2023 5211

№ 1943 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1943

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для ведення особистого селянського господарства  

Розглянувши заяву фізичної особи про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись ст. 12, Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):
1.1. Сосяку Ігорю Григоровичу, прож. с. Медвежа Дрогобицького району, земельну ділянку площею 687 кв. м. в с. Медвежа Дрогобицького району, для ведення особистого селянського господарства (відповідно до Державного акту на право постійного користування землею, Серія ЛВ-№65 від 29 грудня 2001 року, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 6).

2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту