№ 1944 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва “

02.11.2023 5217

№ 1944 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1944

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  

Розглянувши заяви юридичної особи про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Дрогобицьке племпідприємство» (Ігор КУПЧАК), земельну ділянку площею 2,0000 га, на території с. Рихтичі Дрогобицького району (за межами населеного пункту), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (відповідно до Державного акту на право постійного користування землею, Серія ЛВ-17 від 14 грудня 1994 року, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 17).
1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Дрогобицьке племпідприємство» (Ігор КУПЧАК), земельну ділянку площею 13,5000 га, на території с. Снятинка Дрогобицького району (за межами населеного пункту), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (відповідно до Державного акту на право постійного користування землею, Серія ЛВ-17 від 14 грудня 1994 року, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 17).

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту