№ 1946 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку “

02.11.2023 5219

№ 1946 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1946

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва і
обслуговування багатоквартирного
житлового будинку»  

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків:
1.1. ОСББ «Дрогобич, Лесі Українки, 6» (Валентина ЗАПОТОЧНА), земельну ділянку орієнтовною площею 792 кв.м. на вул. Лесі Українки, 6, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. ОСББ «Л.Українки, 4» (Марія ГОЛОВЕЙ), земельну ділянку орієнтовною площею 448 кв.м. на вул. Лесі Українки, 4, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.3. ОСББ «ПРОЕКТ-ІДЕЯ» (Олександр ЖУРАВЕЛЬ), земельну ділянку орієнтовною площею 2716 кв.м. на вул. А. Міцкевича, 10, м. Дрогобич, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту