№ 1954 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) та про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

02.11.2023 5225

№ 1954 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до переліку  земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних  засадах (на земельних торгах у формі  електронного аукціону) та про надання  дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1954

Про включення до переліку
земельних ділянок,
які підлягають продажу на конкурентних
засадах (на земельних торгах у формі
електронного аукціону) та про надання
дозволу на виготовлення проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок  

Розглянувши заяву гр. Данчівського С. М., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 72 від 13.10.2023р.), керуючись ч. 2 ст. 124, ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада в и р і ш и л а:

1. Включити до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону), наступні земельні ділянки:
1.1. Земельну ділянку площею 448 кв. м. на вул. Стрийській,                   м. Дрогобич (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. Земельну ділянку площею 263 кв. м. на вул. Стрийській,                   м. Дрогобич (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених в п.1 даного рішення, з метою підготовки лотів до продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
3. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити фінансування підготовки лотів для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту