№ 196 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей мм. Дрогобича та Стебника” (плюс додаток)

31.03.2016 487

№ 196 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми  про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей мм. Дрогобича та Стебника” (плюс додаток)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

VШ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 31 березня  2016 року № 196

 

Про затвердження Програми  про

персональні стипендії міського голови

в галузі освіти та культури для

обдарованих дітей мм. Дрогобича та Стебника 

З метою позитивного спрямування основних концептуальних тенденцій духовного,   культурного та соціально-економічного розвитку міст Дрогобича та Стебника, на виконання програми «Персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей» на 2016 рік,  розробленої на основі Указу Президента України від 8 лютого 2001 р. № 78/2002, керуючись п. 22.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та інформації (протокол №    від    _____ 2016 р.) міська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей мм. Дрогобича та Стебника та склад комісії з визначення кандидатів на призначення персональних стипендій міського голови згідно з додатками 1, 2, 3.
  2. Фінансовому управлінню (О.Савран) додатково виділити кошти для фінансування програми у сумі 15,3 тис. грн. за КФКВ 070807.
  3. Виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти П.Сушка.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань О.Дукаса.

 

Міський голова                                                                                     Т. Кучма

Додаток до рішення сесії

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту