№ 1966 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації КП «Комунальник» ДМР”

02.11.2023 5224

№ 1966 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації КП «Комунальник» ДМР”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.11.2023 року № 1966

Про передачу функцій замовника
та проектно-кошторисної документації
КП «Комунальник» ДМР

Беручи до уваги клопотання Комунального підприємства «Комунальник» Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку(протокол № 58 від 24.10.2023 р.), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради передати Комунальному підприємству «Комунальник» Дрогобицької міської ради функції замовника із завершення реалізації робочого проекту «Будівництво сміттєсортувальної лінії та допоміжних споруд на вул. Гайдамацька у м. Дрогобич Львівської області. Коригування.».
2. Комунальному підприємству «Комунальник» Дрогобицької міської ради(В.Лучків):
2.1. Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку передбаченому законодавством або забезпечити виконання робіт власними силами в межах чинного законодавства.
2.2. Забезпечити коригування, проведення експертизи та затвердження проектно-кошторисної документації в разі необхідності на об’єкті, зазначеному у пункті 1 цього рішення.
2.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання робіт.
3. Внести зміни до пункту 1.1. рішення сесії Дрогобицької міської ради «Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації КП «Служба муніципального управління» ДМР» № 2226 від 27.02.2020 та викласти його у наступній редакції:
– «1.1. Функції замовника із завершення реалізації робочих проектів «Капітальний ремонт покриття по вул. В. Великого (від будинку № 68 до будинку № 80) у м. Дрогобич Львівської області», «Капітальний ремонт до –

рожнього покриття по вул. Вокзальна (від вул. Стрийська до перехрестя вулиць Грушевського – Вокзальна) в м. Дрогобич Львівської області», «Будівництво міського кладовища на вул. П.Орлика в м. Дрогобич Львівської області. Коригування».
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв’язку (Р.Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту