№ 1975 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік“

09.11.2023 5258

№ 1975 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми технічного і фінансового  забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку  Дрогобицької міської територіальної громади  на 2023 рік“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІIІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 09.11.2023 року № 1975

Про затвердження Програми технічного і фінансового
забезпечення, удосконалення та розвитку
системи централізованого оповіщення і зв’язку
Дрогобицької міської територіальної громади
на 2023 рік  

З метою реалізації державної політики, спрямованої на створення умов для забезпечення безпеки населення і територій, підвищення рівня їх захисту від впливу шкідливих природних, техногенних та екологічних факторів за рахунок підвищення ефективності функціонування системи оповіщення та інформування враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 07.11.2023 № 90), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Затвердити «Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік” (додаток додається).
2. Фінансовому управлінню (Оксані САВРАН) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Ігоря ЮЗЬВ’ЯКА).
4. Рішення XLII сесії восьмого скликання від 14.09.2023 року №1850 «Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік» вважати таким що втратило чинність.
5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Романа БЕЙЗИКА).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту