№ 1987 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який підлягає приватизації шляхом викупу“

17.10.2019 450

№ 1987 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади  м. Дрогобича, який підлягає  приватизації шляхом викупу“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
57 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 17.10.2019 № 1987

Про затвердження експертної
оцінки об’єкту комунальної
власності територіальної громади
м. Дрогобича, який підлягає
приватизації шляхом викупу

Розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 95 від 10.10.2019 р.) та постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 84 від 03.10.2019 р.), керуючись Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна”, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :
1.Затвердити експертну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який підлягає приватизації шляхом викупу згідно з додатком № 1.
2.Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучмі) затвердити висновок про вартість майна та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлового приміщення згідно з додатком №1.
3.Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Рососі) здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності шляхом викупу, відповідно до чинного законодавства України.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчика).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія