№ 1988 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на списання основних засобів“

17.10.2019 402

№ 1988 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу  на списання основних засобів“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
57 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 17.10.2019 р. № 1988

Про надання дозволу
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуби), начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушка), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 03.10.2019 р. № 84) керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться у користуванні ЗОШ №13 та ЗОШ №14 і вичерпали свій ресурс та не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №2.
3. Виконання даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чубі), відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушку)
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія