№ 20 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проекту містобудівної документації «Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич» “

25.01.2018 407

№ 20 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу  на виготовлення проекту містобудівної документації «Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич» “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 25.01.2018 № 20

Про надання дозволу
на виготовлення проекту містобудівної документації
«Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову
в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич»

Керуючись рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 05.01.2012 №436 та враховуючи положення Генерального плану м. Дрогобича відповідно до затвердженої містобудівної документації від 09.11.2012 №769 «Про коригування Генерального плану (внесення змін) м. Дрогобича», відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.6 п.а ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Дати дозвіл на виготовлення проекту містобудівної документації «Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич»
2. Організацію роботи по виготовленню проектної документації покласти на відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
3. Розмістити повідомлення про початок розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич» на офіційному веб-сайті міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту