№ 20 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження акту про списання з балансу багатоквартирного будинку на вул. Лесі Українки, 6 в місті Дрогобич”

24.01.2022 2482

№ 20 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження акту про списання  з балансу багатоквартирного будинку на вул. Лесі Українки, 6 в місті Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 24.01.2022 №20

Про затвердження акту про списання
з балансу багатоквартирного будинку
на вул. Лесі Українки, 6 в місті Дрогобич

Розглянувши звернення комунального підприємства «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради, керуючись рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 15.06.2021 № 197, пп. 1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити акт про списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою: вул. Лесі Українки, 6 в місті Дрогобич.
2. Оригінал акту про списання з балансу багатоквартирних будинків зберігати в департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) та КП «Управитель «ЖЕО» (О. Майданюк).
3. Копію акту про списання з балансу багатоквартирних будинків надати співвласнику (співвласникам) багатоквартирного будинку за їх зверненням.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту