№ 2003 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Самбірській квартирно-експлуатаційні частині “

22.10.2019 427

№ 2003 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Самбірській  квартирно-експлуатаційні частині “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
57 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 22.10.2019 року № 2003

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки Самбірській
квартирно-експлуатаційні частині

Розглянувши клопотання Самбірської квартирно-експлуатаційної частини про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 128 від 08.08.2019р.) керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України:
1.1. Самбірській квартирно-експлуатаційні частині (А.Шаповал), земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Сахарова, 1а, для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.
2. Юридичній особі, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія